Единна информационна система за изпити и прием

8. клас

Код Име Община Нас. място Финансиране Финансиране
102010 Гимназия по туризъм "Алеко Константинов" БАНСКО ГР.БАНСКО Общинско 2
105204 Начално училище "Св. Паисий Хилендарски" БАНСКО ГР.БАНСКО Общинско 2
102015 Професионална гимназия по електроника и енергетика БАНСКО ГР.БАНСКО Държавно 1
102004 Професионална лесотехническа гимназия"Никола Йонков Вапцаров" БАНСКО ГР.БАНСКО Общинско 2
105201 Средно училище "Неофит Рилски" БАНСКО ГР.БАНСКО Общинско 2
105202 Основно училище "Свети Климент Охридски" БАНСКО С.ДОБРИНИЩЕ Общинско 2
102003 Основно училище "Свети свети Кирил и Методий" БАНСКО С.МЕСТА Общинско 2
105002 Професионална гимназия "Никола Йонков Вапцаров" БЕЛИЦА ГР.БЕЛИЦА Общинско 2
105001 Средно училище "Св.Св.Кирил и Методий" БЕЛИЦА ГР.БЕЛИЦА Общинско 2
105005 Основно училище "Св.св.Кирил и Методий" БЕЛИЦА С.БАБЯК Общинско 2
105004 Основно училище "Пейо Крачолов Яворов" БЕЛИЦА С.ГОРНО КРАИЩЕ Общинско 2
105006 Начално училище "Петко Р. Славейков" БЕЛИЦА С.ДАГОНОВО Общинско 2
105003 Основно училище "Св.Паисий Хилендарски" БЕЛИЦА С.КРАИЩЕ Общинско 2
100052 Благоевградска професионална гимназия "Ичко Бойчев" БЛАГОЕВГРАД ГР.БЛАГОЕВГРАД Общинско 2
101700 Девето основно училище " Пейо Крачолов Яворов" БЛАГОЕВГРАД ГР.БЛАГОЕВГРАД Общинско 2
100110 Единадесето основно училище "Христо Ботев" БЛАГОЕВГРАД ГР.БЛАГОЕВГРАД Общинско 2
100190 Езикова гимназия "Акад. Людмил Стоянов" БЛАГОЕВГРАД ГР.БЛАГОЕВГРАД Общинско 2
101870 Национална хуманитарна гимназия"Св.св.Кирил и Методий" БЛАГОЕВГРАД ГР.БЛАГОЕВГРАД Общинско 2
101580 Осмо средно училище "Арсени Костенцев" БЛАГОЕВГРАД ГР.БЛАГОЕВГРАД Общинско 2
102060 Пето средно училище "Георги Измирлиев" БЛАГОЕВГРАД ГР.БЛАГОЕВГРАД Общинско 2
100200 Природо-математическа гимназия "Акад. Сергей Корольов" БЛАГОЕВГРАД ГР.БЛАГОЕВГРАД Общинско 2
100280 Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев" БЛАГОЕВГРАД ГР.БЛАГОЕВГРАД Държавно 1
100300 Професионална гимназия по строителство архитектура и геодезия " Васил Левски" БЛАГОЕВГРАД ГР.БЛАГОЕВГРАД Държавно 1
101730 Професионална гимназия по туризъм и лека промишленост "Гоце Делчев" БЛАГОЕВГРАД ГР.БЛАГОЕВГРАД Общинско 2
100070 Седмо средно училище "Кузман Шапкарев" БЛАГОЕВГРАД ГР.БЛАГОЕВГРАД Общинско 2
101880 Средно училище "Иван Вазов" БЛАГОЕВГРАД ГР.БЛАГОЕВГРАД Общинско 2
101250 Средно училище с изучаване на чужди езици "Свети Климент Охридски" БЛАГОЕВГРАД ГР.БЛАГОЕВГРАД Общинско 2
1111111 тестово училище БЛАГОЕВГРАД ГР.БЛАГОЕВГРАД Общинско 2
101290 Трето основно училище "Димитър Талев" БЛАГОЕВГРАД ГР.БЛАГОЕВГРАД Общинско 2
103403 Второ основно училище "Гоце Делчев" ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ Общинско 2
102001 Неврокопска професионална гимназия "Димитър Талев" ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ Държавно 1
102002 Природо-математическа гимназия "Яне Сандански" ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ Общинско 2
102016 Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Пейо Крачолов Яворов" ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ Общинско 2
103402 Първо основно училище "Св. Св. Кирил и Методий" ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ Общинско 2
103404 Трето основно училище "Братя Миладинови" ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ Общинско 2
103408 Основно училище "Свети Паисий Хилендарски" ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ С.БАНИЧАН Общинско 2
103406 Основно училище "Св. Климент Охридски" ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ С.БОРОВО Общинско 2
103401 Средно училище "Св. Св. Кирил и Методий" ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ С.БРЕЗНИЦА Общинско 2
103407 Основно училище " Иван Вазов" ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ С.БУКОВО Общинско 2
103410 Oбединено училище "Св. Паисий Хилендарски" ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ С.КОРНИЦА Общинско 2
103409 Обединено училище "Петър Берон" ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ С.ЛЪЖНИЦА Общинско 2
103405 Основно училище "Христо Ботев" ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ С.МУСОМИЩА Общинско 2
103006 Основно училище " Св. Паисий Хилендарски" ГЪРМЕН С.ГОРНО ДРЯНОВО Общинско 2
101301 Средно училище "Св.Св.Кирил и Методий" ГЪРМЕН С.ГЪРМЕН Общинско 2
103005 Обединено училище "Св. Климент Охридски" ГЪРМЕН С.ДЕБРЕН Общинско 2
103008 Обединено училище "Христо Ботев" ГЪРМЕН С.ДОЛНО ДРЯНОВО Общинско 2
103019 Обединено училище "Христо Ботев" ГЪРМЕН С.ДЪБНИЦА Общинско 2
103004 Основно училище "Пейо Крачолов Яворов" ГЪРМЕН С.ОГНЯНОВО Общинско 2
103002 Средно училище "Йордан Йовков" ГЪРМЕН С.РИБНОВО Общинско 2
103009 Основно училище"Димитър Талев" ГЪРМЕН С.ХВОСТЯНЕ Общинско 2
105101 Средно училище "Св.Паисий Хилендарски" КРЕСНА ГР.КРЕСНА Общинско 2
102014 Професионална гимназия по икономика и туризъм " Проф. д-р Асен Златаров" ПЕТРИЧ ГР.ПЕТРИЧ Държавно 1
102009 Професионална гимназия по механоелектротехника "Юрий Гагарин" ПЕТРИЧ ГР.ПЕТРИЧ Държавно 1
104001 Профилирана гимназия "Пейо Крачолов Яворов" ПЕТРИЧ ГР.ПЕТРИЧ Общинско 2
104006 Първо основно училище "Кочо Мавродиев" ПЕТРИЧ ГР.ПЕТРИЧ Общинско 2
104002 Средно училище "Антон Попов" ПЕТРИЧ ГР.ПЕТРИЧ Общинско 2
103310 Средно училище "Никола Йонков Вапцаров" ПЕТРИЧ ГР.ПЕТРИЧ Общинско 2
104007 Трето основно училище "Гоце Делчев" ПЕТРИЧ ГР.ПЕТРИЧ Общинско 2
104008 Четвърто основно училище"Христо Смирненски" ПЕТРИЧ ГР.ПЕТРИЧ Общинско 2
104022 Основно училище "Христо Ботев" ПЕТРИЧ С.БЕЛАСИЦА Общинско 2
104024 Основно училище "Св.Св. Кирил и Методий" ПЕТРИЧ С.КАВРАКИРОВО Общинско 2
104003 Средно училище "Васил Левски" ПЕТРИЧ С.КОЛАРОВО Общинско 2
104025 Осноно училище "Братя Миладинови" ПЕТРИЧ С.КЪРНАЛОВО Общинско 2
104018 Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий" ПЕТРИЧ С.МАРИКОСТИНОВО Общинско 2
104004 Средно училище "Св.Паисий Хилендарски" ПЕТРИЧ С.ПЪРВОМАЙ Общинско 2
104017 Основно училище "Св.Св. Кирил и Методий" ПЕТРИЧ С.РУПИТЕ Общинско 2
104005 Основно училище "Пейо Крачолов Яворов" ПЕТРИЧ С.СКРЪТ Общинско 2
103511 Начално училище"Св.Св.Кирил и Методий" РАЗЛОГ ГР.РАЗЛОГ Общинско 2
103510 Начално училище "Яне Сандански" РАЗЛОГ ГР.РАЗЛОГ Общинско 2
103502 Основно училище "Никола Парапунов" РАЗЛОГ ГР.РАЗЛОГ Общинско 2
102017 Професионална гимназия по механизация на селското стопанствo РАЗЛОГ ГР.РАЗЛОГ Общинско 2
102113 Професионална гимназия по транспорт РАЗЛОГ ГР.РАЗЛОГ Държавно 1
102012 Разложка професионална гимназия "Никола Стойчев" РАЗЛОГ ГР.РАЗЛОГ Държавно 1
103501 Средно училище "Братя Петър и Иван Каназиреви" РАЗЛОГ ГР.РАЗЛОГ Общинско 2
103503 Основно училище"Св. Паисий Хилендарски" РАЗЛОГ С.БАНЯ Общинско 2
103504 Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий" РАЗЛОГ С.БАЧЕВО Общинско 2
103506 Основно училище "Неофит Рилски" РАЗЛОГ С.ГОРНО ДРАГЛИЩЕ Общинско 2
103508 Основно училище"Братя Миладинови" РАЗЛОГ С.ЕЛЕШНИЦА Общинско 2
108021 Вечерна профилирана гимназия САНДАНСКИ ГР.САНДАНСКИ Общинско 2
102606 Второ основно училище "Христо Смирненски" САНДАНСКИ ГР.САНДАНСКИ Общинско 2
102013 Земеделска професионална гимназия "Климент Аркадиевич Тимирязев" САНДАНСКИ ГР.САНДАНСКИ Общинско 2
102007 Професионална техническа гимназия САНДАНСКИ ГР.САНДАНСКИ Държавно 1
104101 Профилирана гимназия "Яне Сандански" САНДАНСКИ ГР.САНДАНСКИ Общинско 2
104104 Първо основно училище "Свети Климент Охридски" САНДАНСКИ ГР.САНДАНСКИ Общинско 2
109185 Спортно училище САНДАНСКИ ГР.САНДАНСКИ Общинско 2
104106 Трето основно училище "Христо Ботев" САНДАНСКИ ГР.САНДАНСКИ Общинско 2
104107 Четвърто основно училище " Св. Св. Козма и Дамян " САНДАНСКИ ГР.САНДАНСКИ Общинско 2
104113 Основно училище "Св.СвКирил и Методий" САНДАНСКИ С.ДАМЯНИЦА Общинско 2
104116 Основно училище"Христо Ботев" САНДАНСКИ С.КАТУНЦИ Общинско 2
104111 Основно училище "Братя Миладинови" САНДАНСКИ С.СКЛАВЕ Общинско 2
109057 Основно училище "Стефка Събчева" САТОВЧА С.ВАКЛИНОВО Общинско 2
109030 Средно училище "Христо Ботев" САТОВЧА С.ВЪЛКОСЕЛ Общинско 2
109038 Основно училище "Братя Миладинови" САТОВЧА С.ГОДЕШЕВО Общинско 2
109068 Основно училище " Св. Св. Кирил и Методий" САТОВЧА С.ДОЛЕН Общинско 2
109055 Средно училище "Христо Смирненски" САТОВЧА С.КОЧАН Общинско 2
109051 Основно училище "Светлина" САТОВЧА С.КРИБУЛ Общинско 2
109053 Начално училище "Васил Левски" САТОВЧА С.ОСИНА Общинско 2
109054 Обединено училище "Св. Св. Кирил и Методий" САТОВЧА С.ПЛЕТЕНА Общинско 2
109050 Средно училище "Св. Св. Кирил и Методий" САТОВЧА С.САТОВЧА Общинско 2
109037 Средно училище "Свети Климент Охридски" САТОВЧА С.СЛАЩЕН Общинско 2
109039 Основно училище "Св.св.Кирил и Методий" САТОВЧА С.ТУХОВИЩА Общинско 2
109052 Начално училище "Пейо Яворов" САТОВЧА С.ФЪРГОВО Общинско 2
103133 Средно училище "Св. Св. Кирил и Методий" СИМИТЛИ ГР.СИМИТЛИ Общинско 2
109107 Обединено училище "Св.Паисий Хилендарски" СИМИТЛИ С.ДОЛНО ОСЕНОВО Общинско 2
109102 Средно училище "Св.св.Кирил и Методий" СИМИТЛИ С.КРУПНИК Общинско 2
108100 Средно училище "Св. Паисий Хилендарски" СТРУМЯНИ С.МИКРЕВО Общинско 2
108001 Средно училище "Никола Йонков Вапцаров" ХАДЖИДИМОВО ГР.ХАДЖИДИМОВО Общинско 2
108004 Средно училище Св. Паисий Хилендарски" ХАДЖИДИМОВО С.АБЛАНИЦА Общинско 2
108007 Основно училище "Гоце Делчев" ХАДЖИДИМОВО С.БЕСЛЕН Общинско 2
108006 Основно училище " Св. Св. Кирил и Методий" ХАДЖИДИМОВО С.БЛАТСКА Общинско 2
108003 Основно училище "Никола Й. Вапцаров ХАДЖИДИМОВО С.КОПРИВЛЕН Общинско 2
102011 Професионална гимназия "Петко Рачов Славейков" ЯКОРУДА ГР.ЯКОРУДА Държавно 1
107090 Средно училище "Свети Свети Кирил и Методий" ЯКОРУДА ГР.ЯКОРУДА Общинско 2
107020 Основно училище "Неофит Рилски" ЯКОРУДА С.БЕЛ КАМЕН Общинско 2
107092 Обединено училище "Братя Миладинови" ЯКОРУДА С.КОНАРСКО Общинско 2
107021 Обединено училище "Гоце Делчев " ЯКОРУДА С.СМОЛЕВО Общинско 2
107094 Обединено училище"Васил Левски" ЯКОРУДА С.ЮРУКОВО Общинско 2

Идентификатор Община Нас. място Профил/професия Тип Специалност Потвърдена Утвърдена Код на професията Наименование на професията Код на специалност от професия Степен на професионална квалификация Защитена професия Професия с очакван недостиг Заявил потребност от обучението Форма на обучение Срок на обучение Брой паралелки Общ брой места Брой места в STEM профили Брой места в STEM професии Чужд език Начин на изучаване Нова ли е за училището

Идентификатор Община Нас. място Профил/професия Тип Специалност Потвърдена Утвърдена Код на професията Наименование на професията Код на специалност от професия Степен на професионална квалификация Защитена професия Професия с очакван недостиг Заявил потребност от обучението Форма на обучение Срок на обучение Брой паралелки Общ брой места Брой места в STEM профили Брой места в STEM професии Чужд език Начин на изучаване Нова ли е за училището
3878 БАНСКО ГР.БАНСКО Планински водач професионална Туризъм 1 1 812020 Планински водач 8120201 Трета степен 1 {"pastPars": "0.5", "pastPlaces": "10", "requestedBy": "1. Тийм Холидей ЕООД, гр. Банско; 2. Камчийски плодове ООД, гр. Варна"} дневна 5 години 0.5 13 0 0 Английски език без инт. и без разширено
3898 БАНСКО ГР.БАНСКО Готвач професионална Производство на кулинарни изделия и напитки 1 1 811070 Готвач 8110701 Втора степен 1 {"pastPars": "0", "pastPlaces": "0", "requestedBy": "1.Тийм Холидей ЕООД; 2. Съюз на туристическия бизнес в Банско"} дневна 5 години 0.5 13 0 0 Английски език без инт. и без разширено 1